Naprawa laptopów

Laptopy towarzyszą nam od dłuższego czasu w życiu codziennym, są wygodne, przydatne podczas podróży, a niekiedy niezbędne w przypadku wyjazdów służbowych. Posiadają one jednak wadę, którą potwierdzą wszyscy posiadacze laptopów – dużo ciężej je naprawić w przypadku uszkodzenia. Nasz serwis wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom i pomoże w każdej awarii, oferujemy usługi w niewygórowanej cenie, a efekty z pewnością Państwa zadowolą – laptop będzie działał sprawnie, pozwalając na dalsze użytkowanie.

Nie każdy zepsuty laptop należy od razu przekreślać. Gdy kończy się gwarancja bardzo często dochodzi do usterek – pomagamy się ich pozbyć, poprawić wydajność oraz zapobiec przyszłym problemom. 

Serwis ARTIM -IT zajmuje się profesjonalną i wysokiej jakości pogwarancyjną naprawą laptopów/ notebooków. Skutecznie i sprawnie usuwamy usterki w laptopach takich marek jak: Acer, Apple, Asus, Dell, Fujitsu-Siemens, HP, Lenovo, MSI, Packard Bell, Toshiba, Samsung, Sony oraz inne. Jeżeli masz jakikolwiek problem ze swoim laptopem – nie działa oprogramowanie, laptop się przegrzewa, powolnie pracuje, został zainfekowany wirusem, pojawiły się problemy z grafiką, nie działa zasilanie, nie ładuje baterii, nie wyświetla obrazu, restartuje się, głośno pracuje lub przydarzył Ci się inny przypadek to zapraszamy serdecznie do naszego serwisu. Staramy się usuwać wszystkie usterki a każda nowa lub nietypowa staje się dla nas wyzwaniem a nie powodem do zwrotu sprzętu.
Dla nas Państwa sprzęt i zadowolenie jest priorytetem tak więc doskonale wiemy jak: rozebrać i złożyć laptopa nie niszcząc go i nie gubiąc elementów, zabezpieczyć przed uszkodzeniami, konserwować i czyścić, jakie elementy wymienić lub uzupełnić, ostatecznie przetestować i przygotować do wydania.
Na potwierdzenie jakości każdej naprawy udzielamy Państwu gwarancji w okresie: 3, 6, 12 miesięcy.